Za 28/10/2023 om 18:30 - Mosselsouper - Vol-au-vent
Onze mosselsouper was weer een groot succes.
Bedankt aan alle helpers en eters!
Affiche en prijzen - klik op foto
Vr 29/12/2023 om 20:00 - Clubkampioenschap Enkel
Winnaar: Rik Smitz
Halve finale: Kris D'Hondt - Filip Depoortere: 3-1
Halve finale: Rik Smitz - Bert Ruysseveldt: 3-0
Finale: Rik Smitz - Kris D'Hondt: 3-1
Za 06/01/2024 om 19:00 - Nieuwjaarsreceptie en Memorial
Winnaar: Kris D'Hondt
Halve finale: Filip Lebrun - Filip Depoortere: 3-1
Halve finale: Kris D'Hondt - Mark Dirksen: 3-0
Finale: Kris D'Hondt - Filip Lebrun: 3-0
Bedankt aan alle aanwezigen.
Vr 26/04/2024 om 20:00 - Clubkampioenschap Jeugd/Vets
OPGELET: Wijziging agenda !!!
Za 04/05/2024 om ??:?? - Eindrondes !!!
Vr 10/05/2024 om 20:00 - Clubkampioenschap Dubbel
Speelweek 22
Vr 19-04-24: 20:00: TTC Deinze A - KTTC Eikenlo A : ? - ?
Vr 19-04-24: 20:00: De Pinte B - KTTC Eikenlo B : ? - ?
Vr 19-04-24: 20:00: De Pinte C - KTTC Eikenlo C : ? - ?
Speelweek 21
Vr 12-04-24: 20:00: KTTC Eikenlo A - Merelbeke E : ? - ?
Za 13-04-24: 19:00: KTTC Eikenlo B - Rooigem-Gent J : ? - ?
Za 13-04-24: 19:00: KTTC Eikenlo C - TTC Deinze F : ? - ?
Vets Speelweek 10
Vr 05-04-24: 20:00: Merelbeke A - KTTC Eikenlo A : ? - ?
Vr 05-04-24: 20:00: Merelbeke B - KTTC Eikenlo B : ? - ?
Speelweek 20
Vr 29-03-24: 20:00: KTTC Eikenlo A - De Pinte A : ? - ?
Vr 29-03-24: 20:00: OVL134 Aalst C - KTTC Eikenlo B : ? - ?
Vr 29-03-24: 20:00: Merelbeke K - KTTC Eikenlo C : ? - ?
Vets Speelweek 9
Vr 22-03-24: 20:00: KTTC Eikenlo A - Lobos A : 10 - 0
Vr 22-03-24: 20:00: KTTC Eikenlo B - Lobos B : 9 - 1
Speelweek 19
Vr 15-03-24: 20:00: Kruibeke B - KTTC Eikenlo A : 11 - 5
Za 16-03-24: 19:00: KTTC Eikenlo B - Gemo C : 14 - 2
Za 16-03-24: 19:00: KTTC Eikenlo C - Assenede B : 6 - 10
Speelweek 18
Za 09-03-24: 19:00: Zele B - KTTC Eikenlo A : 11 - 5
Za 09-03-24: 19:00: Lobos B - KTTC Eikenlo B : 7 - 9
Za 09-03-24: 19:00: Lobos C - KTTC Eikenlo C : 9 - 7
Vets Speelweek 8
Ma 26-02-24: 20:00: Sleidinge A - KTTC Eikenlo A : 0 - 10
Vr 01-03-24: 20:00: QLT Gent A - KTTC Eikenlo B : 7 - 3
Speelweek 17
Vr 23-02-24: 20:00: KTTC Eikenlo A - Galmaarden B : 7 - 9
Za 24-02-24: 19:00: KTTC Eikenlo B - TTC Deinze C : 8 - 8
Za 24-02-24: 19:00: KTTC Eikenlo C - Vrij 1 : -
Speelweek 16
Za 17-02-24: 19:00: Sint-Niklase C - KTTC Eikenlo A : 4 - 12
Vr 16-02-24: 20:00: Stekene D - KTTC Eikenlo B : 10 - 6
Speelweek 15 - C-ploeg 16
Vr 09-02-24: 20:00: KTTC Eikenlo A - Merelbeke G : 12 - 4
Za 10-02-24: 19:00: KTTC Eikenlo B - Hamme D : 9 - 7
Za 10-02-24: 19:00: KTTC Eikenlo C - Vrij 2 : -
Vr 09-02-24: 19:30: D'leeuw 2001 C - KTTC Eikenlo C : 11 - 5
Vets Speelweek 7
Za 03-02-24: 19:00: KTTC Eikenlo A - Ronse A : 10 - 0
Za 03-02-24: 19:00: KTTC Eikenlo B - Nova A : 3 - 7
Speelweek 14
Vr 26-01-24: 20:00: KTTC Eikenlo A - St. Pauwels B : 6 - 10
Za 27-01-24: 19:00: KTTC Eikenlo B - Ninove C : 3 - 13
Za 27-01-24: 19:00: KTTC Eikenlo C - QLT Gent D : 1 - 15
Speelweek 13
Vr 19-01-24: 20:00: Olsene A - KTTC Eikenlo A : 9 - 7
Za 20-01-24: 19:00: Sint-Niklase E - KTTC Eikenlo B : 7 - 9
Za 20-01-24: 19:00: Sint-Niklase F - KTTC Eikenlo C : 11 - 5
Speelweek 12
Vr 12-01-24: 20:00: KTTC Eikenlo A - Sleidinge A : 4 - 12
Za 13-01-24: 19:00: KTTC Eikenlo B - Olsene B : 16 - 0 FF
Za 13-01-24: 19:00: KTTC Eikenlo C - Ronse C : 5 - 11
Vets Speelweek 6
Vr 05-01-24: 20:00: Rooigem-Gent A - KTTC Eikenlo A : 4 - 6
Vr 05-01-24: 20:00: Vrij - KTTC Eikenlo B : -
Vets Speelweek 5
Vr 22-12-23: 20:00: KTTC Eikenlo A - Merelbeke A : 5 - 5
Vr 22-12-23: 20:00: KTTC Eikenlo B - Merelbeke B : 3 - 7
Speelweek 11
Vr 08-12-23: 20:00: KTTC Eikenlo A - TTC Deinze A : 5 - 11
Za 16-12-23: 19:00: KTTC Eikenlo B - De Pinte B : 7 - 9
Za 16-12-23: 19:00: KTTC Eikenlo C - De Pinte C : 7 - 9
Speelweek 10
Vr 01-12-23: 20:00: Merelbeke E - KTTC Eikenlo A : 9 - 7
Vr 01-12-23: 20:00: Rooigem-Gent J - KTTC Eikenlo B : 10 - 6
Vr 01-12-23: 20:00: TTC Deinze F - KTTC Eikenlo C : 4 - 12
Speelweek 9
Vr 24-11-23: 20:00: De Pinte A - KTTC Eikenlo A : 9 - 7
Za 25-11-23: 19:00: KTTC Eikenlo B - Aalst C : 9 - 7
Za 25-11-23: 19:00: KTTC Eikenlo C - Merelbeke K : 6 - 10
Speelweek 8
Vr 17-11-23: 20:00: Kruibeke B - KTTC Eikenlo A : 8 - 8
Za 18-11-23: 19:00: Gemo C - KTTC Eikenlo B : 7 - 9
Vr 17-11-23: 20:15: HNO Assenede B - KTTC Eikenlo C : 14 - 2
Vets Speelweek 4
Di 07-11-23: 20:00: Lobos A - KTTC Eikenlo A : 2 - 8
Di 07-11-23: 20:00: Lobos B - KTTC Eikenlo B : 3 - 7
Speelweek 7
Vr 03-11-23: 20:00: KTTC Eikenlo A - Zele B : 7 - 9
Za 04-11-23: 19:00: KTTC Eikenlo B - Lobos B : 7 - 9
Za 04-11-23: 19:00: KTTC Eikenlo C - Lobos C : 2 - 14
Vets Speelweek 3
Vr 27-10-23: 20:00: KTTC Eikenlo A - Sleidinge A : 10 - 0
Vr 27-10-23: 20:00: KTTC Eikenlo B - Gent A : 1 - 9
Heren Speelweek 6
Vr 20-10-23: 20:15: Galmaarden B - KTTC Eikenlo A : 0 - 16 FF
Vr 20-10-23: 20:00: TTC Deinze C - KTTC Eikenlo B : 5 - 11
Vr 20-10-23: 20:00: Vrij 1 - KTTC Eikenlo C : -
Heren Speelweek 5
Vr 13-10-23: 20:00: KTTC Eikenlo A - Sint-Niklase C : 14 - 2
Za 14-10-23: 19:00: KTTC Eikenlo B - Stekene D : 3 - 13
Za 14-10-23: 19:00: KTTC Eikenlo C - D'leeuw 2001 C : 7 - 9
Heren Speelweek 4
Vr 06-10-23: 20:00: Merelbeke G - KTTC Eikenlo A : 3 - 13
Za 07-10-23: 19:00: Hamme D - KTTC Eikenlo B : 15 - 1
Za 07-10-23: 19:00: Vrij 2 - KTTC Eikenlo C : -
Heren Speelweek 3
Za 30-09-23: 19:00: St. Pauwels B - KTTC Eikenlo A : 11 - 5
Za 30-09-23: 19:00: Ninove C - KTTC Eikenlo B : 13 - 3
Vr 29-09-23: 20:00: QLT Gent D - KTTC Eikenlo C : 13 - 3
Heren Speelweek 2
Vr 22-09-23 - 20:00: KTTC Eikenlo A - Olsene A : 6 - 10
Vr 23-09-23 - 19:00: KTTC Eikenlo B - Sint-Niklase E : 9 - 7
Vr 23-09-23 - 19:00: KTTC Eikenlo C - Sint-Niklase F : 9 - 7
Heren Speelweek 1
Vr 15-09-23 - 20:00: Sleidinge A - KTTC Eikenlo A : 12 - 4
Vr 15-09-23 - 20:00: Olsene B - KTTC Eikenlo B : 15 - 1
Vr 15-09-23 - 20:00: Ronse C - KTTC Eikenlo C : 15 - 1
Vets Speelweek 2
Di 05-09-23 - 19:45: TTC Ronse A - KTTC Eikenlo A: 6 - 4
Ma 04-09-23 - 20:00: TTC Nova Opdorp A - KTTC Eikenlo B: 5 - 5
Vets Speelweek 1
Vr 01-09-23 - 20:00: KTTC Eikenlo A - TTC Rooigem Gent: 9 - 1
Vr 01-09-23 - 20:00:KTTC Eikenlo B - Vrij: -