ClubKampioen Vets en Jeugd


ClubKampioen Dubbel

!!! WEEK 27-28/04 !!!

   Veteranen
   --------
    27/04 Vr 20u00 POVLV09/001 Merelbeke A - Eikenlo A : ? - ?

!!! WEEK 20-21/04 !!!

   Heren
   --------
    21/04 Za 20u00 LH22/042 Eikenlo A - Hamme A : 7 - 9
    21/04 Za 19u00 POVLH22/008 Eikenlo B - Merelbeke D : 3 - 13
    20/04 Vr 20u00 POVLH22/017 Eikenlo C - Aaigem A : 8 - 8
    20/04 Vr 20u00 POVLH22/053 Eikenlo D - Sleidinge D : 7 - 9
    21/04 Za 19u00 POVLH22/091 St. Pauwels G - Eikenlo E : 4 - 12

!!! WEEK 13-14/04 !!!

   Heren
   --------
    14/04 Za 19u00 LH21/041 Hasselt B - Eikenlo A : 0 - 16
    13/04 Vr 20u00 POVLH21/007 Rooigem G - Eikenlo B : 6 - 10
    13/04 Vr 20u30 POVLH21/016 Kruibeke B - Eikenlo C : 14 - 2
    13/04 Vr 20u15 POVLH21/052 Knal D - Eikenlo D : 12 - 4
    13/04 Vr 20u00 POVLH21/093 Eikenlo E - Zele E : 14 - 2
   Jeugd
   --------
    14/04 Za 14u00 POVLJ22/008 Eikenlo A - Knal A : 10 - 0

Week 13-14/04 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: GEEN forfait van Hasselt!
  * B-ploeg: Mooie uitslag.
  * C-ploeg: Kruibeke op hun sterkst.
  * D-ploeg: Zeer zware tegenstander.
  * E-ploeg: Enkel Joris steekjes laten vallen.
  * Jeugd A: Mooie afsluiter van het seizoen!

Week 13-14/04 - Ploeg van de week - Jeugd
=============================================

Keo
Karel
Helene
Keo
Karel
Helene

Animatie

!!! WEEK 06-07/04 !!! ! Proficiat: Veteranen KAMPIOEN !


   Veteranen
   --------
    06/04 Vr 20u00 POVLV10/001 Merelbeke B - Eikeno A : 3 - 7

!!! Sleepover !!!


Sleepover1

Sleepover2

Sleepover3

Sleepover4

Sleepover5


Winnaar : Jurrie Boussy


ClubKampioen Enkel

Halve Finale: Stephane Procikevic - Laurent Pollart : 3-2
Halve Finale: Jurrie Boussy - Filip Lebrun : 3-2
Finale: Jurrie Boussy - Stephane Procikevic : 3-2

!!! WEEK 23-24/03 !!!

   Heren
   --------
    24/03 Za 19u00 LH20/043 Eikenlo A - Meerdaal B : 8 - 8
    24/03 Za 19u00 POVLH20/009 Eikenlo B - Sint-Niklase B : 11 - 5
    23/03 Vr 20u00 POVLH20/018 Eikenlo C - Hamme B : 12 - 4
    23/03 Vr 20u00 POVLH20/054 Eikenlo D - Gent D : 9 - 7
    23/03 Vr 20u00 POVLH20/093 Hamme G - Eikenlo E : 3 - 13
   Jeugd
   --------
    24/03 Za 10u00 POVLJ21/007 Ninove A - Eikenlo A : 9 - 1

Week 23-24/03 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: Zelfs tegen 1ste geen verlies, top !
  * B-ploeg: B-ploeg nu ook veilig.
  * C-ploeg: Het blijft spannend onderaan.
  * D-ploeg: 2de plaats zit er zeker in.
  * E-ploeg: Terug mooie uitslag.
  * Jeugd A: Keo red de eer.

Week 23-24/03 - Ploeg van de week - Eikenlo B
=============================================

Geert
Thomas
Stephane
Laurent
Geert
Thomas
Stephane
Laurent

Animatie

!!! WEEK 16-17/03 !!!

   Heren
   --------
    17/03 Za 19u00 LH19/044 Hoeselt C - Eikenlo A : 5 - 11
    17/03 Za 19u00 POVLH19/010 St. Pauwels D - Eikenlo B : 11 - 5
    16/03 Vr 20u00 POVLH19/018 Zomergem A - Eikenlo C : 6 - 10
    16/03 Vr 20u00 POVLH19/054 Rooigem I - Eikenlo D : 8 - 8
    16/03 Vr 20u00 POVLH19/091 Eikenlo E - Zomergem C : 6 - 10
   Jeugd
   --------
    17/03 Za 14u00 POVLJ20/009 Eikenlo A - Vrij : -

! Match v/d waarheid voor onze C-ploeg !

Voor
Rang C-ploeg W18
Na
Rang C-ploeg W19

Week 16-17/03 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: In terugronde nog niets verloren!
  * B-ploeg: Volgende week weer eens punten pakken...
  * C-ploeg: Laurent-Mark-Khamis-FilipDP 1-2-3-4=10
  * D-ploeg: Toch weer mooie uitslag tegen leider.
  * E-ploeg: Zomergem iets te sterk?
  * Jeugd A: Weekje vrij

Week 16-17/03 - Ploeg van de week - Eikenlo D
=============================================

Filip
Bert
Eddy
Sam
Filip
Bert
Eddy
Sam

Animatie

!!! WEEK 09-10/03 !!!

   Heren
   --------
    10/03 Za 19u00 LH18/046 Eikenlo A - Zoersel B : 9 - 7
    10/03 Za 19u00 POVLH18/012 Eikenlo B - Galmaarden C : 5 - 11
    10/03 Za 19u00 POVLH18/018 Stekene C - Eikenlo C : 3 - 13
    09/03 Vr 20u00 POVLH18/054 Grimminge B - Eikenlo D : 11 - 5
    09/03 Vr 20u00 POVLH18/093 Eikenlo E - Temse C : 4 - 12
   Jeugd
   --------
    10/03 Za 10u00 POVLJ19/010 Galmaarden B - Eikenlo A : 7 - 3

Week 09-10/03 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: Kristof een offday? Andere top!
  * B-ploeg: Joeri bijna 4 op 4!
  * C-ploeg: We komen weer 1 puntje dichter...
  * D-ploeg: Teuntje nog eens aan de aftrap!
  * E-ploeg: Leider iets te sterk.
  * Jeugd A: Ze doen hun best.

Week 09-10/03 - Ploeg van de week - Eikenlo C
=============================================

Khamis
Mark
Erwin
Filip
Khamis
Mark
Erwin
Filip

Animatie


Top 3 Quiz 2018

1. Volgend jaar beter - 112.0 punten
2. Les Grands Crus - 111.5 punten
3. De Vrienden van de Jury - 109.0 punten

De winnaars

Winnaars Quiz 2018

Quiz 2018

Deelnemers

1. Hadsjikidee - Mark Dirksen
2. Stal molendreef - Eric Vercauter
3. WAKA-WAKA - Bert Ruysseveldt
4. Abeelken - Patrick Depoortere
5. De Vrienden van de Jury - Kris D'Hondt
6. Les Grands Crus - David Lammens
7. De 5e macht - Kristof Hoste
8. Jeugd Flement - Kristof Hoste
9. Kwist het pertangs - Kristof Hoste
10. Op goed geluk - Kristof Hoste
11. #niveelgeenkennis - Kristof Hoste
12. Oost Westvlaams verbond - Kristof Hoste
13. Volgend jaar beter - Walter De Leeuw
14. De navelpluisjes - Kristof Hoste

Enkele sfeerbeelden

Sfeer 1 Quiz 2018

Sfeer 2 Quiz 2018

Sfeer 3 Quiz 2018

! Bedankt aan alle deelnemers, helpers en sponsors !


Onze jeugd

Quiz 2018

!!! WEEK 23-24/02 !!!

   Heren
   --------
    24/02 Za 19u00 LH17/046 Meulebeke A - Eikenlo A : 5 - 11
    24/02 Za 20u00 POVLH17/012 Ninove B - Eikenlo B : 13 - 3
    23/02 Vr 20u00 POVLH17/017 Eikenlo C - Sleidinge B : 9 - 7
    23/02 Vr 20u00 POVLH17/053 Eikenlo D - HNO Assenede B : 4 - 12
    24/02 Za 14u00 POVLH17/093 Wetteren E - Eikenlo E : 0 - 16
   Jeugd
   --------
    24/02 Za 14u00 POVLJ17/012 Gent B - Eikenlo A : 2 - 8

Week 23-24/02 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: Onze A is goe bezig!
  * B-ploeg: Zware tegenstander.
  * C-ploeg: Van 7-7 naar 9-7. Zomergem cadeautje?
  * D-ploeg: Zonder William onmogelijke opdracht.
  * E-ploeg: Tegen 4xNG.
  * Jeugd A: Keo top, Thomas en Maarten 1ste winst.

Week 23-24/02 - Ploeg van de week - Jeugd
=============================================

Keo
Maarten
Thomas
Keo
Maarten
Thomas

Animatie

!!! WEEK 16-17/02 !!!

   Heren
   --------
    17/02 Za 19u00 LH16/045 Eikenlo A - Salamander A : 9 - 7
    17/02 Za 19u00 POVLH16/011 Eikenlo B - Sleidinge A : 4 - 12
    16/02 Vr 20u00 POVLH16/016 St. Pauwels C - Eikenlo C : 11 - 5
    14/02 Wo 19u30 POVLH16/052 Sterke Stut C - Eikenlo D : 8 - 8
    16/02 Vr 20u00 POVLH16/092 Eikenlo E - Merelbeke J : 8 - 8
   Jeugd
   --------
    17/02 Za 14u00 POVLJ16/011 Eikenlo A - Vrij : -

Week 16-17/02 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: Salamander A geklopt.
  * B-ploeg: Enkel Jurrie wint (alles).
  * C-ploeg: Wij waren te zwak, punt.
  * D-ploeg: Bert in een dipje?
  * E-ploeg: Leider verliest 1ste punten, E top.
  * Jeugd A: Weekje vrij.

Week 16-17/02 - Ploeg van de week - Eikenlo E
=============================================

Steven
Stefaan
Nick
Wesley
Steven
Stefaan
Nick
Wesley

Animatie

!!! WEEK 09-10/02 !!!

   Veteranen
   -----------
    09/02 Vr 20u00 POVLV08/002 Sleidinge A - Eikenlo A : 8 - 2
   Jeugd
   --------
    10/02 Za 14u00 POVLJ18/012 Eikenlo A - Palaestra B : ? - ?

!!! WEEK 02-03/02 !!!

   Heren
   --------
    03/02 Za 19u00 LH15/045 Kuurne A - Eikenlo A : 2 - 14
    03/02 Za 19u00 POVLH15/011 Maldegem A - Eikenlo B : 15 - 1
    02/02 Vr 20u00 POVLH15/018 Eikenlo C - Merelbeke E : 12 - 4
    02/02 Vr 20u00 POVLH15/054 Eikenlo D - Wetteren B : 10 - 6
    01/02 Do 20u00 POVLH15/092 Egmont D - Eikenlo E : 12 - 4
   Jeugd
   --------
    03/02 Za 9u45 POVLJ15/011 Sterke Stut A - Eikenlo A : 16 - 0 = FF

Week 02-03/02 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: Stapje hoger in het klassement!
  * B-ploeg: Onmogelijke opdracht.
  * C-ploeg: Terug belangrijke winst.
  * D-ploeg: 2de plaats blijft behouden.
  * E-ploeg: Tegen 2de in de rangschikking.
  * Jeugd A: Teveel zieken.

Week 02-03/02 - Ploeg van de week - Eikenlo A
=============================================

Geert
Brecht
Jurrie
Davy
Geert
Brecht
Jurrie
Davy

Animatie

!!! WEEK 26-27/01 !!!

   Heren
   --------
    27/01 Za 19u00 LH14/045 Salamander D - Eikenlo A : 3 - 13
    26/01 Vr 20u00 POVLH14/011 De Pinte A - Eikenlo B : 5 - 11
    26/01 Vr 20u00 POVLH14/013 Rooigem F - Eikenlo C : 15 - 1
    26/01 Vr 20u00 POVLH14/049 Schendelbeke B - Eikenlo D : 6 - 10
    26/01 Vr 20u00 POVLH14/096 Eikenlo E - Stekene H : 13 - 3
   Jeugd
   --------
    27/01 Za 13u30 POVLJ14/011 Merelbeke C - Eikenlo A : 8 - 2

Week 26-27/01 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: Spijtig kan cadeau van Salamander A aan St-Pauwels.
  * B-ploeg: Mooie punten.
  * C-ploeg: Onmogelijke opdracht.
  * D-ploeg: Terug mooie overwinning.
  * E-ploeg: Ook Renzo draait goed mee.
  * Jeugd A: Onze jongsten doen hun best.

Week 26-27/01 - Ploeg van de week - Eikenlo E
=============================================

Joris
Stefaan
Renzo
Wesley
Joris
Stefaan
Renzo
Wesley

Animatie

!!! WEEK 19-20/01 !!!

   Heren
   --------
    20/01 Za 19u00 LH13/046 Eikenlo A - St. Pauwels A : 13 - 3
    20/01 Za 19u00 POVLH13/012 Eikenlo B - Knal B : 10 - 6
    19/01 Vr 20u00 POVLH13/015 Eikenlo C - Egmont A : 12 - 4
    19/01 Vr 20u00 POVLH13/051 Eikenlo D - Hamme E : 9 - 7
    20/01 Za 19u00 POVLH13/095 Maldegem D - Eikenlo E : 2 - 14
   Jeugd
   --------
    20/01 Za 14u00 POVLJ13/012 Eikenlo A - Sleidinge A : 3 - 7

Week 19-20/01 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: Weer iets dichter bij de 8ste plaats.
  * B-ploeg: Tegen 3 bezoekers.
  * C-ploeg: Weer mooie uitslag en dichter bij plaats 10.
  * D-ploeg: Nipte overwinning, alleen op 2de plaats.
  * E-ploeg: Vlotte overwinning.
  * Jeugd A: Onze jongsten doen hun best.

Week 19-20/01 - Ploeg van de week - Eikenlo C
=============================================

Erwin
Khamis
Joeri
Mark
Erwin
Khamis
Joeri
Mark

Animatie

!!! WEEK 12-13/01 !!!

   Heren
   --------
    13/01 Za 19u00 LH12/046 Gierle A - Eikenlo A : 7 - 9
    13/01 Za 19u00 POVLH12/012 Lobos A - Eikenlo B : 8 - 8
    13/01 Za 19u30 POVLH12/015 Sint Niklase A - Eikenlo C : 8 - 8
    12/01 Vr 20u00 POVLH12/051 Erembodegem C - Eikenlo D : 8 - 8
    12/01 Vr 20u00 POVLH12/093 Eikenlo E - Vrij : -
   Jeugd
   --------
    13/01 Za 13u30 POVLJ12/012 Merelbeke B - Eikenlo A : 8 - 2

Week 12-13/01 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: Geert met 3 matchwinnaar.
  * B-ploeg: Rare uitslag.
  * C-ploeg: Iedereen top, en eindelijk zonder stress.
  * D-ploeg: Bert maar eentje...
  * E-ploeg: Vrije speelweek.
  * Jeugd A: Karel 2 en dus zeer goed tegen 3E6'en.

Week 12-13/01 - Ploeg van de week - Eikenlo A
=============================================

Geert
Kristof
Jurrie
Davy
Geert
Kristof
Jurrie
Davy

Animatie

!!! WEEK 05-06/01 !!!

   Veteranen
   -----------
    05/01 Vr 20u00 POVLV07/002 Eikenlo A - Nova A : 7 - 3


Winnaar : Jurrie Boussy

Eindejaars criterium

Bedankt aan alle aanwezigen namens de familie.

!!! WEEK 22-23/12 !!!

   Veteranen
   -----------
    22/12 Vr 20u00 POVLV06/003 Rooigem A - Eikenlo A : 4 - 6

!!! WEEK 15-16/12 !!!

   Veteranen
   -----------
    15/12 Vr 20u00 POVLV05/001 Eikenlo A - Merelbeke B : 8 - 2

!!! WEEK 08-09/12 !!!

   Heren
   --------
    09/12 Za 19u00 LH11/042 Hamme A - Eikenlo A : 10 - 6
    08/12 Vr 20u00 POVLH11/008 Merelbeke D - Eikenlo B : 11 - 5
    08/12 Vr 20u00 POVLH11/017 Aaigem A - Eikenlo C : 10 - 6
    08/12 Vr 20u00 POVLH11/053 Sleidinge D - Eikenlo D : 7 - 9
    08/12 Vr 20u00 POVLH11/091 Eikenlo E - St. Pauwels G : 8 - 8

Week 08-09/12 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: Davy en Kristof op niveau.
  * B-ploeg: Zware ploeg, Joeri terug 2 belles verloren.
  * C-ploeg: Ook nu weer moeilijke tegenstander.
  * D-ploeg: Nu op 1 puntje van de leider.
  * E-ploeg: Winst zat er zeker in.

Week 08-09/12 - Ploeg van de week - Eikenlo D
=============================================

William
Bert
Alex
Sam
William
Bert
Alex
Sam

Animatie

!!! WEEK 01-02/12 !!!

   Heren
   --------
    02/12 Za 19u00 LH10/041 Eikenlo A - Hasselt B : 14 - 2
    02/12 Za 19u00 POVLH10/007 Eikenlo B - Rooigem G : 11 - 5
    01/12 Vr 20u00 POVLH10/016 Eikenlo C - Kruibeke B : 11 - 5
    01/12 Vr 20u00 POVLH10/052 Eikenlo D - Knal B : 13 - 3
    02/12 Za 19u00 POVLH10/093 Zele E - Eikenlo E : 7 - 9

Week 01-02/12 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: Tegen laatste in de rangschikking.
  * B-ploeg: Brecht en pollarke top !
  * C-ploeg: Onverwacht onze eerste winst !
  * D-ploeg: Zeer dicht bij top nu.
  * E-ploeg: Nipte maar mooie winst.

Week 01-02/12 - Ploeg van de week - Eikenlo C
=============================================

Erwin
Filip
Raf
Kris
Erwin
Filip
Raf
Kris

Animatie

!!! WEEK 24-25/11 !!!

   Heren
   --------
    25/11 Za 19u00 LH09/043 Meerdaal B - Eikenlo A : 11 - 5
    25/11 Za 19u30 POVLH09/009 Sint Niklase B - Eikenlo B : 7 - 9
    24/11 Vr 20u00 POVLH09/018 Hamme B - Eikenlo C : 14 - 2
    24/11 Vr 20u30 POVLH09/054 Gent D - Eikenlo D : 11 - 5
    24/11 Vr 20u00 POVLH09/093 Eikenlo E - Hamme G : 15 - 1
   Jeugd
   --------
    25/11 Za 14u00 POVLJ07/012 Palaestra B - Eikenlo A : 5 - 5

Week 24-25/11 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: Tegen 2de in de rangschikking.
  * B-ploeg: Dat is nog eens versterking...
  * C-ploeg: 3x noppen + B6 uit landelijke...
  * D-ploeg: Niet slecht tegen leider in 4de prov.
  * E-ploeg: Onze jeugd samen 7 op 8.
  * Jeugd A: Karel 3 op 3. Maarten doet zijn best.

Week 24-25/11 - Ploeg van de week - Eikenlo E
=============================================

Joris
Nick
Renzo
Wesley
Joris
Nick
Renzo
Wesley

Animatie

!!! WEEK 17-18/11 !!!

   Heren
   --------
    18/11 Za 19u00 LH08/044 Eikenlo A - Hoeselt C : 7 - 9
    18/11 Za 19u00 POVLH08/010 Eikenlo B - St. Pauwels D : 15 - 1
    17/11 Vr 20u00 POVLH08/018 Eikenlo C - Zomergem A : 6 - 10
    17/11 Vr 20u00 POVLH08/054 Eikenlo D - Rooigem I : 9 - 7
    17/11 Vr 20u00 POVLH08/091 Zomergem C - Eikenlo E : 6 - 10
   Jeugd
   --------
    18/11 Za 14u00 POVLJ01/012 Eikenlo A - Merelbeke B : 2 - 8

Week 17-18/11 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: Weer nipt verlies.
  * B-ploeg: Gemakkelijke winst.
  * C-ploeg: 1-5 ipv 3-3 na 13-15 en 16-18 verlies in belles.
  * D-ploeg: Zege tegen 1ste in de stand.
  * E-ploeg: Ook Nick 2 mooie overwinningen.
  * Jeugd A: Keo heel goed bezig!

Week 17-18/11 - Ploeg van de week - Eikenlo D
=============================================

Kris
William
Bert
Alex
Kris
William
Bert
Alex

Animatie

!!! WEEK 10-11/11 !!!

   Heren
   --------
    11/11 Za 19u00 LH07/046 Zoersel B - Eikenlo A : 12 - 4
    10/11 Vr 20u15 POVLH07/012 Galmaarden C - Eikenlo B : 16 - 0 (FF)
    10/11 Vr 20u00 POVLH07/018 Eikenlo C - Stekene C : 8 - 8
    10/11 Vr 20u00 POVLH07/054 Eikenlo D - Grimminge B : 10 - 6
    10/11 Vr 20u00 POVLH07/093 Temse C - Eikenlo E : 13 - 3
   Jeugd
   --------
    11/11 Za 14u00 POVLJ11/008 Knal A - Eikenlo A : 1 - 9

Week 10-11/11 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: 2 vd 4 bezoekers pakken samen 8.
  * B-ploeg: Te weinig spelers, dus forfait.
  * C-ploeg: Knokken na 1-5 achter -> toch nog 8-8.
  * D-ploeg: Mooie overwinning tegen 5de in de stand.
  * E-ploeg: Tegen leider in de stand...
  * Jeugd A: Sterk van onze jeugd!

Week 10-11/11 - Ploeg van de week - Jeugd
=============================================

Karel
Keo
Gilles
Karel
Keo
Gilles

Animatie

!!! WEEK 03-04/11 !!!

   Jeugd
   --------
    04/11 Za 14u00 POVLJ10/007 Eikenlo A - Ninove A : 0 - 10

   Veteranen
   ------------
    03/11 Vr 20u00 POVLV04/001 Eikenlo A - Merelbeke A : 10 - 0

!!! WEEK 27-28/10 !!!


Fout in boekje : C-ploeg speelt op zaterdag, NIET op vrijdag !!!

   Heren
   --------
    28/10 Za 19u00 LH06/046 Eikenlo A - Meulebeke A : 7 - 9
    28/10 Za 19u00 POVLH06/012 Eikenlo B - Ninove B : 8 - 8
    !!! 28/10 Za 19u00 POVLH06/017 Sleidinge B - Eikenlo C : 11 - 5
    27/10 Vr 20u15 POVLH06/053 HNO Assenede B - Eikenlo D : 8 - 8
    27/10 Vr 20u00 POVLH06/093 Eikenlo E - Wetteren E : 14 - 2
   Jeugd
   --------
    28/10 Za 14u00 POVLJ09/009 Vrij - Eikenlo A: -

Week 27-28/10 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: 2 vd 4 bezoekers pakken samen 8.
  * B-ploeg: Achteraf gezien zat hier meer in.
  * C-ploeg: Moeilijke spelers...
  * D-ploeg: Mooi tegen sterke ploeg.
  * E-ploeg: Ook onze jeugd sterk.
  * Jeugd A: Weekje vrij.

Week 27-28/10 - Ploeg van de week - Eikenlo E
=============================================

Eddy
Nick
Renzo
Wesley
Eddy
Nick
Renzo
Wesley

Animatie

!!! WEEK 20-21/10 !!!

   Jeugd
   --------
    21/10 Za 14u00 POVLJ08/010 Eikenlo A - Galmaarden B : 5 - 5

   Veteranen
   ------------
    21/10 Za 20u00 POVLV03/002 Eikenlo A - Sleidinge A : 9 - 1

!!! WEEK 13-14/10 !!!

   Heren
   --------
    14/10 Za 19u00 LH05/045 Salamander A - Eikenlo A : 14 - 2
    13/10 Vr 20u00 POVLH05/011 Sleidinge A - Eikenlo B : 10 - 6
    13/10 Vr 20u00 POVLH05/016 Eikenlo C - St. Pauwels C : 8 - 8
    13/10 Vr 20u00 POVLH05/052 Eikenlo D - Sterke Stut C : 8 - 8
    13/10 Vr 20u00 POVLH05/092 Merelbeke J - Eikenlo E : 13 - 3
   Jeugd
   --------
    -

Week 13-14/10 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: Geert en Brecht redden de eer.
  * B-ploeg: Stephane mooie 3 op 4.
  * C-ploeg: Bruintje matchwinnaar !
  * D-ploeg: William en Alex top, Sam ziek.
  * E-ploeg: Tegen te sterke ploeg.
  * Jeugd A: Weekje vrij.

Week 13-14/10 - Ploeg van de week - Eikenlo C
=============================================

Filip
Raf
Laurent
Filip
Filip
Raf
laurent
Filip

Animatie

!!! WEEK 06-07/10 !!!

   Heren
   --------
    07/10 Za 19u00 LH04/045 Eikenlo A - Kuurne A : 8 - 8
    07/10 Za 19u00 POVLH04/011 Eikenlo B - Maldegem A : 6 - 10
    06/10 Vr 20u00 POVLH04/018 Merelbeke E - Eikenlo C : 9 - 7
    06/10 Vr 20u00 POVLH04/054 Wetteren B - Eikenlo D : 11 - 5
    06/10 Vr 20u00 POVLH04/092 Eikenlo E - Egmont D : 4 - 12
   Jeugd
   --------
    07/10 Za 14u00 POVLJ06/012 Eikenlo A - Gent B : 3 - 7

Week 06-07/10 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: Kristof en Davy top.
  * B-ploeg: Terug pandoering.
  * C-ploeg: Erwin, Filip en Kris 1tje te weinig...
  * D-ploeg: Tegen topper, Bert 3 op 4.
  * E-ploeg: Joris en Wesley 2 op 4.
  * Jeugd A: Elk 1tje tegen sterke ploeg, heel goed.

Week 06-07/10 - Ploeg van de week - Eikenlo A
=============================================

Brecht
Kristof
Jurrie
Davy
Brecht
Kristof
Jurrie
Davy

Animatie

!!! WEEK 29-30/09 !!!

   Heren
   --------
    30/09 Za 19u00 LH03/045 Eikenlo A - Salamander D : 10 - 6
    30/09 Za 19u00 POVLH03/011 Eikenlo B - De Pinte A : 14 - 2
    29/09 Vr 20u00 POVLH03/013 Eikenlo C - Rooigem F : 4 - 12
    29/09 Vr 20u00 POVLH03/049 Eikenlo D - Schendelbeke B : 10 - 6
    29/09 Vr 20u00 POVLH03/096 Stekene H - Eikenlo E : 6 - 10
   Jeugd
   --------
    30/09 Za 14u00 POVLJ05/011 Vrij - Eikenlo A : -

Week 29-30/09 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: 1ste punten: Geert en Kristof 4.
  * B-ploeg: Tegen 3 man.
  * C-ploeg: Joeri zeer goed.
  * D-ploeg: Al 3de overwinning op rij.
  * E-ploeg: Ook de jongsten aan de tafel.
  * Jeugd A: Weekje vrij.

Week 29-30/09 - Ploeg van de week - Eikenlo A
=============================================

Geert
Kristof
Jurrie
Davy
Geert
Kristof
Jurrie
Davy

Animatie

!!! Competitieboekje !!!


   Uw competitieboekje ligt klaar 'op naam' in onze club.

!!! WEEK 22-23/09 !!!

   Heren
   --------
    23/09 Za 19u00 LH02/046 St. Pauwels A - Eikenlo A : 13 - 3
    22/09 Vr 20u15 POVLH02/012 Knal B - Eikenlo B : 15 - 1
    22/09Vr 20u00 POVLH02/015 Egmont A - Eikenlo C : 11 - 5
    23/09 Za 19u00 POVLH02/051 Hamme E - Eikenlo D : 5 - 11
    22/09 Vr 20u00 POVLH02/095 Eikenlo E - Maldegem D : 13 - 3
   Jeugd
   --------
    23/09 Za 14u00 POVLJ04/011 Eikenlo A - Sterke Stut A : 3 - 7

Week 22-23/09 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: Tot 5-3 goed mee.
  * B-ploeg: Toch wel zware pandoering.
  * C-ploeg: Ook hier tot 6-4 goed mee.
  * D-ploeg: Iedereen sterk gespeeld !
  * E-ploeg: Wesley en Stefaan 4 op 4
  * Jeugd A: Sterke Stut iets te sterk.

Week 22-23/09 - Ploeg van de week - Eikenlo D
=============================================

Filip
Alex
Eddy
Sam
Filip
Alex
Eddy
Sam

Animatie

!!! WEEK 15-16/09 !!!

   Heren
   --------
    16/09 Za 19u00 LH01/046 Eikenlo A - Gierle A : 7 - 9
    16/09 Za 19u00 POVLH01/012 Eikenlo B - Lobos A : 13 - 3
    15/09 Vr 20u00 POVLH01/015 Eikenlo C - Sint Niklase A : 7 - 9
    15/09 Vr 20u00 POVLH01/051 Eikenlo D - Erembodegem C : 10 - 6
    15/09 Vr 20u00 POVLH01/093 Vrij - Eikenlo E : -

   Jeugd
   --------
    16/09 Za 14u00 POVLJ03/011 Eikenlo A - Merelbeke C : 8 - 2

Week 15-16/09 - Weetjes
=======================

  * A-ploeg: Mooie uitslag tegen topper.
  * B-ploeg: 1 op 1, de start naar de titel...
  * C-ploeg: Zeer mooie uitslag tegen titelkandidaat.
  * D-ploeg: Sterke reeks: Direct punten pakken is belangrijk!
  * E-ploeg: 1ste week al vrij.
  * Jeugd A: Zeer mooie uitslag !

Week 15-16/09 - Ploeg van de week - Eikenlo B
=============================================

Thomas
Khamis
Erwin
Laurent
Thomas
Khamis
Erwin
Laurent

Animatie

!!! WEEK 08-09/09 !!!

   Jeugd
   --------
    09/09 Za 14u00 POVLJ02/012 Sleidinge A - Eikenlo A : 4 - 6

   Veteranen
   --------
    08/09 Vr 20u00 POVLV02/002 Nova A - Eikenlo A : 3 - 7

Week 08-09/09 - Weetjes
=======================

  * Jeugd A: Onze jongsten goed gestart.
  * Vets : Tegenstander weinig kans.

!!! WEEK 01-02/09 !!!

   Veteranen
   --------
    01/09 Vr 20u00 POVLV01/003 Eikenlo A - Rooigem A : 9 - 1

Week 01-02/09 - Weetjes
=======================

  * Vets : Al direct stempel gezet.

Mosselsouper 2/9/2017

Mosselsouper

Op zaterdag 2 september 2017.

Bedankt aan alle 98 eters voor een toffe en gezellige avond.
Bedankt aan alle helpers en helpertjes !

Definitieve kalender

Competitie kalender via Competitie A-ploeg
Competitie kalender via Competitie B-ploeg
Competitie kalender via Competitie C-ploeg
Competitie kalender via Competitie D-ploeg
Competitie kalender via Competitie E-ploeg
Competitie kalender via Competitie Jeugd-ploeg
Competitie kalender via Competitie Veteranen-ploeg


!!! Nieuwe Klassementen !!!



Nr Naam Nieuw Klas.
1 Davy De Ghein B6
2 Blomme Geert C0
3 Boussy Jurrie C0
4 Hoste Kristof C0
5 Brecht Nuytinck C0
6 Martens Thomas C0
7 Procikevic Stephane C2
8 Khamis El-Habet C4
9 Depoortere Filip C4
10 Stulens Erwin C4
11 Dirksen Mark C4
12 Daniels Raf C4
13 Pollart Laurent C4
14 Devinck Joeri C4
15 D'Hondt Kris D0
16 Lebrun Filip D0
17 Savat William D2
18 Ducheyne Chris D2
19 De Decker Ivan D4
20 Ruysseveldt Bert E0
21 Verstringe Louise (recreant) E0
22 Alex Mariman E2
23 Oosterlinck Martin E2
24 Van Heghe Joris E4
25 Depoortere Sam E4
26 De Vos Eddy E4
27 Martens Nick E4
28 De Schepper Steven E4
29 Meiresonne Stefaan E4
30 De Cuyper Luc (recreant) E4
31 Denys Yannick E6
32 Wesley Vlaminck E6
33 Meiresonne Renzo E6
34 De Smet Etienne E6
35 Van Nevel Karel E6
36 Verstringe Dana (recreant) E6
37 Van Vooren Sven NG
38 Martens Helene NG
39 Pollard Gilles NG
40 Van de Loo Keo NG
41 Emiel Coene NG
42 Nick Damman NG



Alle nieuwe klassementen 2017-2018