! Koekjesverkoop !


  Koekjesverkoop ten voordele van KTTC Eikenlo


    - 271 paketten verkocht, bedankt iedereen die heeft meegewerkt!

    - De koekjes kunnen afgehaald worden vanaf 9 mei.

    - Per pakket 8,50 euro

    - Dit zit er in het pakket:
     * 1 gratis ticket voor Bobbejaanland bij 1 betalende volwassene.
     * En onderstaande lijst van koekjes:
      - 2x mini-madeleine 1st
      - 2x madeleine chocolade 1st
      - 2x mini Frangpane 1st
      - 2x Dinosaurus minis granen 25g
      - 1x Speculoos 125gx2
      - 2x Zebra 1st
      - 2x Suzy Vanillewafel 1st
      - 2x mini Suzy Wafel 1st
      - 2x Tartélice appel 1st
      - 2x Speculoospasta portie 20g

! Voor uw agenda !


  Zaterdag 06/11/2021 om18:30 - Mosselsouper - Vol-au-vent


    - Bedankt aan alle helpers en aanwezigen !!!

  Zaterdag 05/03/2022 om 20:00 - Memorial Kevin Colpaert

    - Winnaar: Kris D'Hondt
    - Bedankt aan alle aanwezigen namens de ouders van Kevin.

  Vrijdag 29/04/2022 om 20:00 - Clubkampioenschap Dubbel

    - 5de en 6e plaats - Yannick + Helene / Thomas + Maarten: 3-1
    - Halve finale - Karel + Sven / Nils + Erwin: 3-2
    - Halve finale - Sam + Filip / Mark + Joeri: 3-0
    - Finale - Sam + Filip / Karel + Sven: 3-2

    - 1: Sam Depoortere + Filip Depoortere
    - 2: Sven Van Vooren + Karel Van Nevel
    - 3: Mark Dirksen + Joeri Devinck
    - 4: Erwin Stulens + Nils Cauwelaert
    - 5: Yannick Denys + Helene Martens
    - 6: Thomas Coppens + Maarten Coppens

  Vrijdag 06/05/2022 om 20:00 - Clubkampioenschap Jeugd

    - 5de en 6e plaats - Thomas / Maarten: 3-1
    - Halve finale - Karel / Keo: 0-3
    - Halve finale - Sven / Helene: 2-3
    - Finale - Keo / Helene: 3-1

    - 1: Keo
    - 2: Helene
    - 3: Karel
    - 4: Sven
    - 5: Thomas
    - 6: Maarten

  Vrijdag 06/05/2022 om 20:00 - Clubkampioenschap Vets

    - Best of 3
    - Filip Depoortere / Mark Dirksen: 3-1
    - Filip Depoortere / Mark Dirksen: 3-0

    - 1: Filip Depoortere
    - 2: Mark Dirksen

  Dinsdag 10/05/2022 om 20:00 - Algemene Leden Vergadering

  Vrijdag 13/05/2022 om 20:00 - Clubkampioenschap Enkel
    - 9 deelnemers
    - Poule 1: Mark, Sam, Maarten, Sven, Karel
    - Poule 2: Filip DP, Kris, Helene, Thomas

    - Halve finale - Kris / Karel: 3-1
    - Halve finale - Mark / Filip DP: 3-2
    - Finale - Mark / Kris: 3-1

    - 1: Mark Dirksen
    - 2: Kris D'Hondt
    - 3: Filip Depoortere
    - 4: Karel Van Nevel

  Vrijdag 10/06/2022 om 19:00 - Clubfeest

    Clubfeest in 'Zaal Sparrenhof' voor leden, vrienden en familie
    met uitreiking bekers seizoen 2020-2021 en 2021-2022 !!!
    Verdere info volgt nog eind februari 2022...

- Corona - Update 07/03/2022 -


 Vanaf 7 maart: Code GEEL

  * Cafetaria/kantine geen sluitingsuur meer.
  * Mondmaskers Niet meer verplicht.
  * In de cafetaria/kantine is het CST Niet meer verplicht.

Heren speelweek 22


  Vr 22-04-22 20:00 POVLH22/009 De Pinte A - KTTC Eikenlo A : 12 - 4
  Vr 22-04-22 20:00 POVLH22/028 KTTC Eikenlo B - Maldegem B : 3 - 13
  Vr 22-04-22 20:00 POVLH22/064 KTTC Eikenlo C - Maldegem C : 7 - 9
  Vr - - POVLH22/069 Vrij - KTTC Eikenlo D : -

Vets speelweek 10


  Vr 15-04-22 20:00 POVLV10/003 Ronse A - KTTC Eikenlo A : 3 - 7

Vets speelweek 9


  Vr 08-04-22 20:00 POVLV09/001 KTTC Eikenlo A - Merelbeke A : 0 - 10
  Merelbeke nam geen risico en kwam met 2xB4 en 1xC4...

Heren speelweek 21


  Za 02-04-22 19:00 POVLH21/007 KTTC Eikenlo A- Olsene A : 7 - 9
  Vr - - POVLH21/029 Vrij 2 - KTTC Eikenlo B : -
  Vr 01-04-22 20:00 POVLH21/065 Wetteren D - KTTC Eikenlo C : 1 - 15
  Za 02-04-22 18:00 POVLH21/067 - KTTC Eikenlo D - Hamme H : 5 - 11

Heren speelweek 20


  Za 26-03-22 19:00 POVLH20/007 KTTC Eikenlo A - Sterke Stut A : 16 - 0 FF
  Za 26-03-22 19:00 POVLH20/028 Zele C - KTTC Eikenlo B : 1 - 15
  Vr 25-03-22 20:00 POVLH20/064 Sleidinge D - KTTC Eikenlo C : 10 - 6
  Za 26-03-22 18:00 POVLH20/067 KTTC Eikenlo D - Stekene I : 9 - 7

Heren speelweek 19


  Vr 18-03-22 20:00 POVLH19/007 Merelbeke E - KTTC Eikenlo A : 13 - 3
  Vr 18-03-22 20:00 POVLH19/030 KTTC Eikenlo B - Merelbeke G : 4 - 12
  Vr - - POVLH19/066 KTTC Eikenlo C - Vrij 2 : -
  Za 19-03-22 19:00 POVLH19/067 St. Pauwels E - KTTC Eikenlo D : 5 - 11

Heren speelweek 18


  Za 12-03-22 19:00 POVLH18/007 KTTC Eikenlo A - Sint-Niklase C : 7 - 9
  Za 12-03-22 19:00 POVLH18/029 Lobos C - KTTC Eikenlo B : 4 - 12
  Za 12-03-22 14:30 POVLH18/065 Lobos D - KTTC Eikenlo C : 12 - 4
  Za - - KTTC Eikenlo D Vrij : -

Vets speelweek 8


  POVLV08/003 Di 01-03-22 20:00 Lobos A - KTTC Eikenlo A : 1 - 9

Heren speelweek 17


  Vr 25-02-22 20:00 POVLH17/007 Stekene D - KTTC Eikenlo A : 8 - 8
  Vr 25-02-22 20:00 POVLH17/028 KTTC Eikenlo B - Sterke Stut B : 12 - 4
  Vr 25-02-22 20:00 POVLH17/064 KTTC Eikenlo C - Stekene F : 0 - 16
  Za 26-02-22 14:00 POVLH17/067 Sleidinge E - KTTC Eikenlo D : 6 - 10

Heren speelweek 16


  Za 19-02-22 13:00 POVLH16/007 Galmaarden A - KTTC Eikenlo A : 12 - 4
  Za 19-02-22 19:00 POVLH16/030 Ninove C - KTTC Eikenlo B : 14 - 2
  Za 19-02-22 19:00 POVLH16/066 Vrij 1 - KTTC Eikenlo C : -
  Za 19-02-22 18:00 POVLH16/067 KTTC Eikenlo D - OVL138 Olsene C : 14 - 2

Vets speelweek 7


  Vr 11-02-22 20:00 POVLV07/002 Rooigem-Gent A - KTTC Eikenlo A : 2 - 8

Heren speelweek 15


  Za 05-02-22 19:00 POVLH15/007 Hamme C - KTTC Eikenlo A : 6 - 10
  Vr 04-02-22 20:00 POVLH15/029 KTTC Eikenlo B - Ronse A : 4 - 12
  Vr 04-02-22 20:00 POVLH15/065 KTTC Eikenlo C - Hamme F : 6 - 10
  !!! Vr 11-02-22 19:30 POVLH15/067 D'leeuw 2001 B - KTTC Eikenlo D : 15 - 1

Heren speelweek 14


  Za 29-01-22 19:00 POVLH14/007 KTTC Eikenlo A - St. Pauwels B : 10 - 6
  Za 29-01-22 19:00 POVLH14/028 Gemo B - KTTC Eikenlo B : 12 - 4
  Vr 28-01-22 20:00 POVLH14/064 Kruibeke E - KTTC Eikenlo C : 16 - 0 FF
  Za 29-01-22 18:00 POVLH14/067 KTTC Eikenlo D - Zomergem D : 8 - 8

Heren speelweek 13


  Za 22-01-22 19:00 POVLH13/007 Ninove B - KTTC Eikenlo A : 14 - 2
  Vr 21-01-22 - - POVLH13/029 KTTC Eikenlo B - Vrij 1 : -
  Vr 21-01-22 20:00 POVLH13/065 KTTC Eikenlo C - St. Pauwels D : 5 - 11
  Za 22-01-22 19:00 POVLH13/067 Ninove E - KTTC Eikenlo D : 10 - 6

Heren speelweek 12


  Za 15-01-22 19:00 POVLH12/007 KTTC Eikenlo A - Rooigem-Gent G : 9 - 7
  Vr 14-01-22 20:00 POVLH12/025 Rooigem-Gent I - KTTC Eikenlo B : 11 - 5
  Vr 14-01-22 20:00 POVLH12/061 QLT Gent C - KTTC Eikenlo C : 16 - 0
  Za 15-01-22 - POVLH12/067 KTTC Eikenlo D - Vrij: -

Vets speelweek 6


  Vr 07-01-22 20:00 POVLV06/002 KTTC Eikenlo A - TTC Deinze A : 10 - 0

Vets speelweek 5


  Vr 17-12-21 20:00 POVLV05/003 KTTC Eikenlo A - Ronse A : 6 - 4

Heren speelweek 11


  Za 11-12-21 19:00 POVLH11/009 KTTC Eikenlo A - De Pinte A : 10 - 6
  Za 11-12-21 19:00 POVLH11/028 Maldegem B - KTTC Eikenlo B : 11 - 5
  Za 11-12-21 19:00 POVLH11/064 Maldegem C - KTTC Eikenlo C : 12 - 4
  Za 11-12-21 - POVLH11/069 KTTC Eikenlo D - Vrij : -

Heren speelweek 10


  Vr 03-12-21 20:00 POVLH10/007 Olsene A - KTTC Eikenlo A : 7 - 9
  Vr 03-12-21 - POVLH10/029 KTTC Eikenlo B - Vrij 2 : -
  Vr 03-12-21 20:00 POVLH10/065 KTTC Eikenlo C - Wetteren D : 9 - 7
  Vr 03-12-21 20:00 POVLH10/067 Hamme H - KTTC Eikenlo D : 13 - 3

Heren speelweek 9


  Vr 26-11-21 19:30 POVLH09/007 Sterke Stut A - KTTC Eikenlo A : 6 - 10
  Vr 26-11-21 20:00 POVLH09/028 KTTC Eikenlo B - Zele C : 9 - 7
  Vr 26-11-21 20:00 POVLH09/064 KTTC Eikenlo C - Sleidinge D : ? - ?
  Vr 26-11-21 20:00 POVLH09/067 Stekene I - KTTC Eikenlo D : ? - ?

Heren speelweek 8


  Za 20-11-21 19:00 POVLH08/007 KTTC Eikenlo A - Merelbeke E : 6 - 10
  Vr 19-11-21 20:00 POVLH08/030 Merelbeke G - KTTC Eikenlo B : 11 - 5
  Vr 19-11-21 20:00 POVLH08/066 Vrij 2 - KTTC Eikenlo C : -
  Za 20-11-21 18:00 POVLH08/067 KTTC Eikenlo D - St. Pauwels E : 12 - 4

/ Heren speelweek 7


  Za 13-11-21 19:30 POVLH07/007 Sint-Niklase C - KTTC Eikenlo A : 1 - 15
  Vr 12-11-21 20:00 POVLH07/029 KTTC Eikenlo B - Lobos C : 10 - 6
  Vr 12-11-21 20:00 POVLH07/065 KTTC Eikenlo C - Lobos D : 8 - 8
  Za 13-11-21 18:00 POVLH07/067 Vrij - KTTC Eikenlo D : -

Vets speelweek 4


  Vr 05-11-21 20:00 POVLV04/001 Merelbeke A - KTTC Eikenlo A : 9 - 1

/ Heren speelweek 6


  Za 30-10-21 19:00 POVLH06/007 KTTC Eikenlo A - Stekene D : 16 - 0 (FF)
  Vr 29-10-21 19:30 POVLH06/028 Sterke Stut B - KTTC Eikenlo B : 10 - 6
  Vr 29-10-21 20:00 POVLH06/064 Stekene F - KTTC Eikenlo C : 14 - 2
  Za 30-10-21 18:00 POVLH06/067 KTTC Eikenlo D - Sleidinge E : 8 - 8

Heren speelweek 5


 Za 23-10-21 20:00 POVLH05/007: KTTC Eikenlo A - Galmaarden A : 4 - 12
 Vr 22-10-21 20:00 POVLH05/030: KTTC Eikenlo B - Ninove C : 8 - 8
 Vr - - POVLH05/066: KTTC Eikenlo C - Vrij : -
 Vr 22-10-21 20:00 POVLH05/067: Olsene C - KTTC Eikenlo D : 9 - 7

Heren speelweek 4


 Za 16-10-21 19:00 POVLH04/007: KTTC Eikenlo A - Hamme C: 14 - 2
 Vr 15-10-21 20:00 POVLH04/029: Ronse A - KTTC Eikenlo B: 12 - 4
 Vr 15-10-21 20:00 POVLH04/065: Hamme F - KTTC Eikenlo C: 13 - 3
 Za 16-10-21 18:00 POVLH04/067: KTTC Eikenlo D - D'leeuw 2001 B: 1 - 15

Vets speelweek 3


 Vr 08-10-21 20:00 POVLV03/003: KTTC Eikenlo A - Lobos A: 4 - 6

Heren speelweek 3


 Za 02-10-21 19:00 POVLH03/007: St. Pauwels B - KTTC Eikenlo A: 11 - 5
 Vr 01-10-21 20:00 POVLH03/028: KTTC Eikenlo B - OVL054 Gemo B: 15 - 1
 Vr 01-10-21 20:00 POVLH03/064: KTTC Eikenlo C - OVL101 Kruibeke E: 6 - 10
 Vr 01-10-21 20:00 POVLH03/067: Zomergem D - KTTC Eikenlo D : 5 - 11

Heren speelweek 2


 Za 25-09-21 19:00 POVLH02/007: KTTC Eikenlo A - Ninove B: 9 - 7
 - - POVLH02/029: Vrij 1 - KTTC Eikenlo B: -
 Za 25-09-21 19:00 POVLH02/065: St. Pauwels D - KTTC Eikenlo C: 10 - 6
 Za 25-09-21 18:00 POVLH02/067: KTTC Eikenlo D - Ninove E: 4 - 12

Heren Speelweek 1


 Vr 17-09-21 - 20:00 - POVLH01/007: Rooigem-Gent G - KTTC Eikenlo A : 1 - 15
 Vr 17-09-21 - 20:00 - POVLH01/025: KTTC Eikenlo B - Rooigem-Gent I : 10 - 6
 Vr 17-09-21 - 20:00 - POVLH01/061: KTTC Eikenlo C - QLT Gent C : 0 - 16
 - - POVLH01/067: Vrij - KTTC Eikenlo D: -

Vets speelweek 2


 Vr 10-09-21 - 20:00 - POVLV02/002: KTTC Eikenlo A - Rooigem-Gent A : 9 - 1

Vets speelweek 1


 Vr 03-09-21 - 20:00 - POVLV01/002: TTC Deinze A - KTTC Eikenlo A : 3 - 7

Clubkamp. Enkel


   * Enkel: Vrij 27/08/2021 om 20:00

   Finale:
   Wesley Vlaminck - Yannick Denys : 3 - 1

   Halve finale:
   Wesley Vlaminck - Sam Depoortere: 3 - 0
   Yannick Denys - Bert Ruysseveldt: 3 - 1

Slechts 9 spelers die verdeeld werden in 2 poules.
5 spelers van de jeugd (Sven, Karel, Thomas, Maarten en Helene) die zich goed verweerd hebben.
Toch een leuke avond volgens de aanwezigen.

Clubkamp. Jeugd


   * Vets en jeugd: Vrij 20/08/2021 om 20:00

   1. Sven Van Vooren
   2. Karel Van nevel
   3. Thomas Coppens
   4. Maarten Coppens

Clubkamp. Vets

   * Vets en jeugd: Vrij 20/08/2021 om 20:00

   1. Bert Ruysseveldt
   2. Joris Van Heghe

Door de lage opkomst speelden we met 1 poule van 6, jeugd en 40+ samen.
Hierdoor werd het een leuke avond voor zowel de jeugd als de 40+.
De poule uitslag was:
1. Joris
2. Karel
3. Bert
4. Sven
5. Thomas
6. Maarten

Hierna werden de finales gespeeld, waar Bert nipt 3-2 won van Joris. En Sven het ook knap lastig had tegen Karel.

Clubkamp. Dubbel


   * Dubbel: Vrij 13/08/2021 om 20:00

   1. Sam en Wesley
   2. Karel en Sven
   3. Joris en Eddy
   4. Thomas en Helene

1 poule van 4 waar Karel en Sven op de 1ste plaats stonden met 3x winst.
De andere 3 teams wonnen elk 1 keer waardoor er sets moesten geteld worden.
Hierdoor kwamen Sam en Wesley op de 2de plaats in de poule en hadden we een finale.
Deze werd met 3-1 gewonnen door Sam en Wesley.
Joris en Eddy wonnen voor de 3de plaats tegen Thomas en Helene.

Onze nieuwe T-shirt


T-shirt


D-ploeg 1992-1993


D-ploeg92-93.
Jurgen Bruggeman, Etienne De Smet
Filip Depoortere, Tom Spanhove

Heb jij ook nog ploegfoto's uit vervlogen seizoenen,
stuur maar door...


D-ploeg 2020-2021

D-ploeg 2020-2021
Sven van Vooren, Thomas Coppens
Maarten Coppens, Karel Van Nevel