!!! WEEK 5 !!!

   Jeugd
   --------
    01/10 Za 09u45 POVLJ05/009 Sterke Stut A - Eikenlo A : ? - ?

!!! WEEK 3 !!!

   Heren
   --------
    01/10 Za 19u00 LH03/033 Eikenlo A - Geelse A : ? - ?
    01/10 Za 19u00 POVLH03009 Eikenlo B - Merelbeke D : ? - ?
    01/10 Za 20u00 POVLH03032 Ninove C - Eikenlo C : ? - ?
    28/09 Wo 19u30 POVLH03074 Sterke Stut D - Eikenlo D : ? - ?
    01/10 Za 19u00 POVLH03083 Vrij - Eikenlo E

   Jeugd
   --------
    17/09 Za 14u00 POVLJ03/011 Rooigem B - Eikenlo A : 5 - 5

   Veteranen
   --------
    28/10 Vr 20u00 POVLV03/001 Eikenlo - Merelbeke A : ? - ?

!!! WEEK 4 !!!

   Jeugd
   --------
    24/09 Za 14u00 POVLJ04/009 Eikenlo A - Vrij

!!! WEEK 10 !!!

   Heren
   --------
    23/09 Vr 20u00 POVLH10036 Madelon C - Eikenlo C : 7 - 9

!!! WEEK 2 !!!

   Veteranen
   --------
    23/09 Vr POVLV02002 Vrij - Eikenlo

!!! Meest aantal keer 4 op 'n rij !!!


Wie haalt dit seizoen het meest aantal keren 4op4 na elkaar ?

2x 4op4 : Bert Ruysseveldt

Nr Naam 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
1 Leys Bryan                                            
2 Blomme Geert 3                                          
3 Boussy Jurrie 0                                          
4 De Ghein Davy 1                                          
5 El-Habet Khamis 3 4                                        
6 Hoste Kristof 2                                          
7 Depoortere Filip 2                                          
8 Martens Thomas                                            
9 Stulens Erwin 3                                          
10 Dirksen Mark 4                                          
11 Pollart Laurent 1 3                                        
12 Procikevic Stephane   3                                        
13 Daniels Raf 3 4                                        
14 Devinck Joeri 4 0                                        
15 D'Hondt Kris   4                                        
16 Lebrun Filip   2                                        
17 De Decker Ivan   2                                        
18 Savat William 0 4                                        
19 Ruysseveldt Bert 4 4                                        
20 Verstringe Louise                                            
21 De Cuyper Luc                                            
22 Oosterlinck Martin                                            
23 Van Heghe Joris                                            
24 De Schepper Steven 4 3                                        
25 De Vos Eddy 4 2                                        
26 Mariman Alex 3 2                                        
27 Verstringe Dana                                            
28 De Smet Etienne                                            
29 Denys Yannick 1                                          
30 Depoortere Sam 2 2                                        
31 Meiresonne Renzo   0                                        
32 Meiresonne Stefaan 2 1                                        
33 Coene Emiel                                            
34 Damman Nick                                            
35 Martens Helene                                            
36 Martens Nick                                            
37 Pollart Gilles                                            
38 Van Achte Bart                                            
39 Van Nevel Karel                                            
40 Van Vooren Sven                                            
41 Vlaminck Wesley 2                                          


---------------------------------------------------
Regeltjes:
---------------------------------------------------
Iedereen vanaf 2x op een rij komt op deze lijst...
3+1FF is ook 4op4!
Enkel heren competitie, maar alle reeksen tellen!

!!! WEEK 2 !!!

   Heren
   --------
    17/09 Za 19u00 LH02/034 Morata A - Eikenlo A : 14 - 2
    17/09 Za 19u30 POVLH02010 Temse B - Eikenlo B : 6 - 10
    16/09 Vr 20u00 POVLH02034 Eikenlo C - Rooigem H : 12 - 4
    16/09 Vr 20u00 POVLH02076 Eikenlo D - Grimminge C : 13 - 3
    17/09 Za 19u00 POVLH02080 Eikenlo E - Palaestra A : 5 - 11

   Jeugd
   --------
    03/09 Za 15u00 POVLJ02008 Eikenlo A - Palaestra B : 8 - 2

   Veteranen
   --------
    23/09 Vr POVLV02002 Vrij - Eikenlo

Week 2 - Weetjes
================

  * A-ploeg: Niet verwacht...
  * B-ploeg: Goede ploeg-prestatie, Joeri last van de zaal.
  * C-ploeg: Raf en Kris 4 op 4.
  * D-ploeg: Winst: 2/2, 2xE4 en 2xE6 op bezoek.
  * E-ploeg: Renzo's 1ste optreden, alle begin is moeilijk.
  * Jeugd A: Ook 2de wedstrijd gewonnen.

Week 2 - Ploeg van de week - Eikenlo Jeugd
===========================================

Nick
Renzo
Karel
Nick
Renzo
Karel

Animatie

!!! WEEK 1 !!!

   Heren
   --------
    03/09 Za 19u00 LH01/035 Eikenlo A - Gierle B : 6 - 10
    03/09 Za 19u00 POVLH01011 Eikenlo B - St. Pauwels C : 9 - 7
    09/09 Vr 20u30 POVLH01036 Lobos B - Eikenlo C : 5 - 11
    09/09 Vr 20u00 POVLH01078 Ronse G - Eikenlo D : 1 - 15
    09/09 Vr 19u30 POVLH01083 Brakel B - Eikenlo E : 9 - 7

   Jeugd
   --------
    03/09 Za 10u00 POVLJ01011 Merelbeke C - Eikenlo A : 1 - 9

   Veteranen
   --------
    26/08 Vr 20u30 POVLV01004 Gent A - Eikenlo : 0 - 10

Week 1 - Weetjes
================

  * A-ploeg: Geert 3/4, de rest 1'tje te weinig!
  * B-ploeg: 1-3, 3-3, 4-4, 5-5, 6-6, 7-7, 9-7 bingo!
  * C-ploeg: Mooie start, maar William aan de snotter.
  * D-ploeg: Winst: 1/1, met zware cijfers.
  * E-ploeg: Sam en Yannick 1'tje te weinig?
  * Jeugd A: Dit seizoen gaan ze voor de kop. Goede start.

Week 1 - Ploeg van de week - Eikenlo B
===========================================

Khamis
Filip
Erwin
Laurent
Khamis
Filip
Erwin
Laurent

Animatie


Zomercriterium

Klik hier voor het reglement.

Start op dinsdag 14/06/2016
Stopt op dinsdag 30/08/2016

!!! Veel succes !!!

Eindstand (22 deelnemers)

1. Sam (75p)
2. Kris (68p)
3. Raf (56p)
4. Steven (39p)
5. Bruintje (37p)
6. Alex (36p)
7. Erwin (34p)
8. William (23p)
9. Yannick (22p)
10. Stephane (20p)
11. Filip DP (18p)
12. Bert (17p)
13. Laurent (16p)
14. Wieze (11p)
15. Stefaan M (9p)
16. Wesley (8p)
17. Kristof (6p)
17. Geert (6p)
17. Bart (6p)
20. Jurrie (5p)
21. Nick (2p)
22. Mark (1p)

!!! Competitieboekje !!!

   Uw competitieboekje ligt klaar 'op naam' in onze club.

Mosselsouper 10/09/2016

Mosselsouper

Op zaterdag 10 september 2016.

Bedankt aan alle aanwezigen voor een toffe en gezellige avond.
Bedankt aan alle helpers en helpertjes !
Een extra dank aan Eric !
Ook een extra dank aan Katy !

Palet juni 2016


Palet juni 2016
Palet juni 2016

!!! Algemene leden vergadering !!!


Deze zal doorgaan in ons clublokaal
op donderdag 16/06/2016 om 20:00.

!!! Nieuwe klassementen !!!


Nieuwe heren en dames klassementen 2016-2017